Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie - czyli co?

Bez SEO nawet z lupą nikt Cię w sieci nie znajdzie.

Często znane jako obco brzmiące SEO. To szereg procesów mających na celu wypromowanie Twojej witryny na jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google. Oznacza to, że naszym zadaniem jest sprawienie aby po wpisaniu wypracowanych wspólnymi siłami fraz kluczowych do wyszukiwarki pojawiła się Twoja witryna. Frazy kluczowe dobieramy wspólnie analizując profil Twojej działalności czy też dopasowujemy je do produktów jakie sprzedajesz. Określamy czy pozycjonujemy globalnie czy też lokalnie ograniczając się do konkretnego regionu świadczenia przez Ciebie usług/produktów.

Wzrost pozycji fraz SEO

Wysoka jakość Twoich usług czy oferowanych produktów nie sprawią, że pojawisz się na pierwszych miejscach wyszukiwarki Google.

 

Dzięki pozycjonowaniu Twojej strony www możemy osiągnąć wzrost ruchu na Twojej witrynie, co znacząco wpłynie na poprawę sprzedaży. Pamiętaj że wyszukiwarka Google posiada obecnie 98% udziału  w rynku. Co oznacza że jeśli należy się gdzieś promować to właśnie tam!

 

 
Jako agencja interaktywna działająca na chrzanowskim rynku od 15 lat, a wywodząca się z Poznania chętnie sprawimy, że Twoja firma z niewidzialnego przeobrazi się w widoczna w sieci. To sukces który cieszy wszystkich!

 

Na czym polega Pozycjonowanie?

Bądź tam gdzie są klienci

 

To złożony proces opierający się na szerokiej wiedzy z zakresu budowania contentu, analizie konkurencji, opracowywaniu strategii, badaniu algorytmu Googla oraz czynników rankingowych. To nieustanna walka o utrzymanie pozycji i pozyskanie wyższej, obrona przed działaniami niechcianymi wykonywanymi przez konkurencyjne agencje marketingowe.

Pozycjonowanie to długi proces wymagający ciągłej uwagi. Nie istnieje „kodzik” po którego wpisaniu Twoja strona wypłynie na pierwszą stronę wyników wyszukiwania. To oznacza że raz wypozycjonowana fraz bez dalszej pracy w mgnieniu oka straci swoją pozycję na rzecz firm konkurencyjnych. Nieustanna aktualizacja i optymalizacja strony oraz contentu pod wprowadzane zmiany algorytmu i czynniki rankingowe to konieczne minimum pozwalające na walkę o dobrą pozycję w wyszukiwarkach.

Całość procesu rozpoczyna się na etapie tworzenia strony internetowej w sposób przyjazny i optymalny dla użytkownika jak i robotów Googla. Dla stron które już istnieją rozpoczynamy zawsze od audytu oraz pełnej optymalizacji strony internetowej.

 

Będąc jedną z pierwszych agencji interaktywnych w Chrzanowie co za tym idzie posiadająca ponad 15 letnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron  możemy śmiało powiedzieć, że walka o lepszą pozycję dla Twojej strony nie jest łatwa ale jest warta tych wysiłków niosąc za sobą wymierne efekty w zwiększonym ruchu i sprzedaży produktów i usług.

Jeśli jednak zależy Ci na natychmiastowym efekcie w wyszukiwarce proponujemy Ci poprowadzenie profesjonalnej kampanii Google Ads. Nasza agencja rozlicza się prowizyjnie od wykorzystanego budżetu – bez ukrytych strat, cały budżet idzie na Twoją reklamę - płacisz za kliknięcie.

Jako agencja interaktywna chętnie przeanalizujemy potrzeby jakie posiada Twoje przedsiębiortwo oraz dopasujemy najbardziej optymalne działania marketingowe.